PROPORT nedir?

 

PROPORT, yıllar önce kurgulanmış ve zaman içinde olgunlaştırılarak proje haline getirilmiş yeni nesil interaktif stüdyo yönetim bilgi sistemidir.

PROPORT'un fonksiyonları nelerdir?

Randevu Yönetimi;

PROPORT, stüdyonuzu globalleşen dünyaya açmak için tüm iş süreçlerinizi internet ortamına taşır. Sunduğunuz hizmetler için, mevcut ve potansiyel müşterilerinizin, siteniz üzerinden seçim yaparak randevu alabilmelerine olanak sağlar. Alınan randevular anlık olarak size ulaşır ve randevuyu onayladığınızda müşterilerinize site üzerinden veya sms/mail yoluyla teyit bilgisi geçer.

Albüm Yönetimi;

PROPORT, gerek yaptığınız çekimleri ve gerekse müşterilerinizden gelen fotoğrafları, mükemmel sıkıştırma yöntemleriyle bozulma olmaksızın çok kısa sürede sitenize yükler. Müşteriniz, tanımladığınız site giriş bilgileriyle sisteme giriş yapar ve dilediği fotoğrafı baskı için seçer, dilediği fotoğraf için açıklamalar, ürünler üzerine baskı, arka fon seçimleri uygulayabilir. Yapılan seçimler interaktif olarak sisteminizde görünür. Ayrıca müşteriniz seçtiği işlemlerin tutarını sistem üzerinden görebilir ve ödemesini online olarak yapabilir, tanımladığınız kargo listesinden kargo seçimi yapar ve yine müşteriniz tarafından tanımlanabilen teslimat adresi tüm kayıt bilgileriyle birlikte size anında ulaşır.

E-Tiaret Yönetimi;

PROPORT, işletmenizi, globalleşen ekonomik koşullara ayak uydurmanızı sağlar. Tanımladığınız ürünlerin, siteniz üzerinden satışı ve online ödeme kolaylıyığıyla standınızı dünyaya açar.

Muhasebe Yönetimi;

PROPORT, işletmenizin tüm ön muhasebe işlemlerini aynı sistem üzerinden yönetir. Sitenizden yapılan ödemeler tek bir tuşla muhasebe kayıtlarınıza transfer edilir.

PROPORT'un farkı nedir?

PROPORT, yukarıda anlatılan tüm fonksiyonları ve sitenizi masaüstü programınızdan yönetebilmenizi sağlar. Böylece tanımladığınız hizmet, ürün, müşteri, kargo ve diğer tüm kayıtlar sitenizde de kullanılır, zaman ve işgücü tasarrufunu maksimum kılar.

PRODER Yazılım & Öz Teknik İş Birliğiyle

Bu Projenin Tüm Hakları Saklıdır. © 2011 Proder Yazılım İletişim Sistemleri A.Ş.